przycisk przewiń do góry

Webinar z UOKiK

UOKiK i IAB Polska zapraszają do obejrzenia nagrania webinaru poświęconego dobrym praktykom oznaczania treści reklamowych przez influencerów w mediach społecznościowych. IAB ExpertPanel: Rekomendacje Prezesa UOKiK dla influencerów. #OznaczamReklamy odbył się 21 października 2022.

Rekomendacje Prezesa UOKiK dotyczące oznaczania treści reklamowych przez influencerów w mediach społecznościowych powstałe w wyniku konsultacji branżowych, m.in. z przedstawicielami IAB Polska to dokument, na który czekali nie tylko sami influencerzy, reklamodawcy i agencje PR, ale również konsumenci. Rekomendacje dostępne są też w TEJ ZAKŁADCE

Publikacja miała swoją premierę pod koniec września 2022 i od razu wzbudziła duże zainteresowanie wśród odbiorców. Pojawiło się wiele komentarzy i pytań, które twórcy dokumentu będą omawiać podczas wydarzenia online.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania IAB ExpertPanel: Rekomendacje Prezesa UOKiK dla influencerów. #OznaczamReklamy - webinaru z obszerną sesją Q&A, podczas której eksperci z UOKiK i IAB Polska odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące zagadnień zawartych w publikacji.

  • W wydarzeniu udział biorą:,
  • Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu IAB Polska – moderator dyskusji,
  • Krzysztof Lehmann - Zastępca Dyrektora, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Delegatura w Bydgoszczy,
  • Agnieszka Kowalska - Starszy Specjalista, Departament Komunikacji, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
  • Agnieszka Karcz - Associate, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.
  • Marek Myślicki - Chief Growth Officer, stor9.
  • Kamil Bolek - członek zarządu grupy LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset).

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Posiadacze certyfikatów otrzymują za udział 2 punkty recertyfikacyjne.

ikona